Підтримка клієнтів
+420 910 122 526
(Mo-Fr, 7-15:30)
info@bontis.com.ua

Комерційні умови


компанії Dual Trade s.r.o.
із зареєстрованим офісом Sazovická 455/28, 15521 Praha 5
ідентифікаційний номер: 24790141
зареєстрованою у комерційному реєстрі, який веде Міський суд у м. Празі, реєстраційний номер C 174458
для продажу товарів через інтернет-магазин www.bontis.com.ua.

 1. Вступні положення
 2. Обліковий запис користувача
 3. Укладення договору купівлі-продажу
 4. Ціна товару та умови оплати
 5. Відмова від договору купівлі-продажу
 6. Транспортування та доставка вантажів
 7. Права у випадку неправильної реалізації договору
 8. Інші права та обов'язки договірних сторін
 9. Захист персональних даних та розсилання комерційних повідомлень
 10. Відправлення комерційних повідомлень та зберігання файлів cookie
 11. Доставка
 12. Прикінцеві положення

1. Вступні положення

1.1. Ці Комерційні умови (надалі – «Комерційні умови») компанії Dual Trade s.r.o., із зареєстрованим офісом Sazovická 455/28, 15521 Praha 5, ідентифікаційний номер: 24790141, зареєстрованою у комерційному реєстрі, який веде Міський суд у м. Празі, реєстраційний номер C174458 (надалі – «Продавець») регулюють взаємні права та обов’язки сторін, що виникають у зв’язку з або на підставі договору купівлі-продажу (надалі – «договір купівлі-продажу»), укладеного між продавцем та іншою фізичною або юридичною особою (надалі – «покупець») через інтернет-магазин продавця. Продавець керує інтернет-магазином, розміщеним за адресою www.bontis.com.ua через інтерфейс веб-сайту («Веб-інтерфейс магазину»).

1.2. Комерційні умови не поширюються на випадки, коли особа, яка має намір придбати товар у продавця, є юридичною особою або особою, яка при замовленні товару діє в рамках здійснення своєї підприємницької діяльності або в рамках самостійної реалізації своєї професії.

1.3. Положення, що відрізняються від комерційних умов, можуть бути узгоджені в договорі купівлі-продажу. Відхилення, узгоджені в договорі купівлі-продажу, мають перевагу над положеннями комерційних умов.

1.4. Положення комерційних умов є невід'ємною частиною договору купівлі-продажу. Договір купівлі-продажу та комерційні умови складені словацькою мовою. Договір купівлі-продажу може бути укладений словацькою мовою.

1.5. Формулювання комерційних умов може бути змінено або доповнено продавцем. Це положення не зачіпає прав та обов’язків, що виникли під час дії попередньої версії Комерційних умов.

1.6. Ці Комерційні умови включають Політику захисту персональних даних.

^ Вгору

2. Обліковий запис користувача

2.1. На основі реєстрації покупця, зробленої на веб-сайті, покупець може отримати доступ до свого облікового запису користувача. Через свій обліковий запис покупець може замовляти товари (надалі – «обліковий запис користувача»). Якщо веб-інтерфейс магазину дозволяє це, покупець також може замовляти товари без реєстрації безпосередньо з веб-інтерфейсу магазину.

2.2. При реєстрації на сайті та при замовленні товару покупець зобов’язаний правильно та правдиво вказати всі дані. У разі будь-яких змін, покупець повинен оновлювати дані, зазначені в обліковому записі користувача. Дані, надані покупцем в обліковому записі користувача та при замовленні товару, продавець вважає правильними.

2.3. Доступ до облікового запису користувача захищений іменем користувача та паролем. Покупець повинен зберігати конфіденційність щодо інформації, необхідної для доступу до його облікового запису користувача, і визнає, що продавець не несе відповідальності за порушення покупцем цього зобов'язання.

2.4. Покупець не має права дозволяти використання облікового запису користувача третіми особами.

2.5. Продавець може скасувати обліковий запис користувача, зокрема якщо покупець не використовує свій обліковий запис більше 12 місяців, або якщо покупець порушує свої зобов’язання за договором купівлі-продажу (включаючи комерційні умови).

2.6. Покупець розуміє, що обліковий запис користувача може бути тимчасово недоступним, зокрема через необхідність обслуговування апаратного та програмного забезпечення продавця, або через необхідне обслуговування апаратного та програмного забезпечення третіх сторін.

^ Вгору

3. Укладення договору купівлі-продажу

3.1. Будь-яке представлення товарів на веб-інтерфейсі магазину має інформаційний характер, і продавець не зобов’язаний укладати договір купівлі-продажу щодо цього товару. Положення § 1732 абз. 2 ЦК не застосовуються.

3.2. Веб-інтерфейс магазину містить інформацію про товари, в тому числі ціни на окремі пропоновані товари. Ціни на пропоновані товари вказані з урахуванням податку на додану вартість та всіх пов’язаних з цим зборів. Пропозиція про продаж товару та ціни на ці товари залишаються в силі до тих пір, поки вони відображаються на веб-інтерфейсі магазину. Це положення не обмежує можливості продавця укласти договір купівлі-продажу на індивідуально узгоджених умовах.

3.3. Веб-інтерфейс магазину також містить інформацію про витрати, пов’язані з упаковкою та доставкою товару. Інформація про витрати, пов’язані з упаковкою та доставкою товарів, зазначена у веб-інтерфейсі магазину, дійсна лише у випадках, коли товар доставляється на території Чеської Республіки, Словаччини, Румунії, Угорщини та Польщу.

3.4. Для замовлення товару покупець заповнює форму замовлення у веб-інтерфейсі магазину. Форма замовлення містить, зокрема, інформацію про:

3.4.1. замовлений товар (замовлений товар покупець «додає» в електронний кошик веб-інтерфейсу магазину),

3.4.2. спосіб оплати ціни товару, дані про обраний спосіб доставки замовленого товару,

3.4.3. відомості про витрати, пов’язані з доставкою товарів (надалі разом «замовлення»).

3.5. Перед відправленням замовлення продавцю покупець може перевірити та змінити дані, зазначені у замовленні, а також виявити та виправити помилки, допущені при внесенні даних до замовлення. Покупець відправляє замовлення продавцю, натиснувши кнопку «Підтвердити замовлення». Дані, вказані у замовленні, продавець вважає правильними. Відразу після отримання замовлення Продавець повинен підтвердити його отримання, надіславши Покупцеві електронне повідомлення на адресу електронної пошти, зазначену в обліковому записі користувача або в замовленні (надалі «адреса електронної пошти Покупця»).

3.6. Продавець має право, залежно від характеру замовлення (кількість товару, розмір ціни покупки, орієнтовна вартість доставки) запитувати від покупця додаткового підтвердження замовлення (наприклад, письмово або по телефону).

3.7. Договірні відносини між продавцем і покупцем виникають з моменту доставки повідомлення про прийняття замовлення, яке надсилається продавцем на адресу електронної пошти покупця.

3.8. Покупець розуміє, що продавець не зобов'язаний укладати договір купівлі-продажу, зокрема з особами, які раніше істотно порушили свої зобов'язання перед продавцем.

3.9. При укладенні договору купівлі-продажу покупець погоджується на використання дистанційних засобів зв’язку. Витрати, понесені покупцем у зв'язку з використанням дистанційних засобів зв'язку в результаті укладання договору купівлі-продажу (витрати на підключення до Інтернету, витрати на телефонні дзвінки), несе покупець, при цьому ці витрати наражовуються за основним тарифом.

^ Вгору

4. Ціна товару та умови оплати

4.1. Ціну товару та будь-які витрати, пов'язані з доставкою товару за договором купівлі-продажу, покупець може оплатити продавцеві наступними способами:

 

4.2. Разом з покупною ціною покупець зобов'язаний оплатити продавцеві витрати, пов'язані з упаковкою та доставкою товару в узгодженому розмірі. Якщо не зазначено інше, ціна покупки включає також витрати, пов’язані з доставкою товару.

4.3. Продавець не вимагає від покупця застави чи іншого подібного платежу. Це не стосується положення ст. 4.6 комерційних умов щодо обов’язку сплатити покупну ціну товару наперед.

4.4. У разі оплати готівкою або наложеним платежем ціна покупки буде оплачена при отриманні товару. У разі безготівкового розрахунку ціна покупки підлягає оплаті протягом 14 днів з моменту укладання договору купівлі-продажу.

4.5. У разі безготівкового розрахунку покупець зобов’язаний оплатити вартість товару, зазначаючи змінний символ. У разі безготівкового розрахунку обов'язок покупця сплатити вартість товару вважається виконаним в момент зарахування відповідної суми на рахунок продавця.

4.6. Продавець має право, особливо у випадку, якщо покупець не надає додаткового підтвердження замовлення (ст. 3.6), вимагати оплати повної вартості покупки перед відправленням товару покупцеві. Положення § 2119 абз. 1 ЦК не застосовуються.

4.7. Будь-які знижки до ціну товару, надані продавцем покупцеві, взаємно не поєднуються.

4.8. Якщо це прийнято у ділових відносинах або якщо це передбачено загальнообов’язковими правовими актами, продавець виписує покупцеві податковий документ – рахунок-фактуру щодо платежів, здійснених на підставі договору купівлі-продажу. Продавець є платником податку на додану вартість. Податковий документ - рахунок-фактура виписується продавцем покупцеві та надсилається разом з товаром або в електронному вигляді на електронну адресу покупця.

4.9. Після відправлення замовлення Платник має можливість скористатися сервісом GoPay, який перенаправляє його в інтернет-банкінг свого банку. Платник відправляє Платіж через інтернет-банкінг. Продавець відправляє товар відразу після отримання підтвердження оплати. Грошові перекази здійснюються через рахунок компанії GOPAY s.r.o.

Конфіденційні вхідні дані, які ви вводите в систему інтернет-банкінгу, захищені банківськими платіжними шлюзами і не потрапляють в середовище третіх осіб. Обробники платежів бачать лише інформацію про транзакцію, яку банк повідомляє їм разом із поданою транзакцією.

Укладаючи договір купівлі-продажу, покупець дає продавцю згоду на обробку його контактних даних допоки останній не подасть письмову незгоду на таку обробку. Контактні дані, надані покупцем під час оформлення замовлення, призначені лише для нашого використання і не будуть надані іншим особам, окрім операторів обробки платежів.

4.10. Для оплати замовлення платник має можливість скористатися оплатою карткою онлайн. При здійсненні першого платежу відобразиться перший платіжний шлюз, де платник вводить дані платіжної картки та дані для 3-D Secure перевірки, що забезпечує максимально можливий рівень безпеки. Дані картки будуть зберігатися на стороні банку. При наступному замовленні зареєстрованого платника після підтвердження замовлення відображається лише коротке повідомлення «оплата виконується», платник більше не перенаправляється на платіжний шлюз, а потім інтернет-магазин відображає результат платежу.

^ Вгору

5. Відмова від договору купівлі-продажу

5.1. Покупець-споживач визнає, що відповідно до положень § 1837 ЦК не можна відмовитися від договору купівлі-продажу на поставку товару, зміненого відповідно до бажання покупця-споживача або для його особи, від договору купівлі-продажу на поставку товару, що швидко псується, а також товару, який був після доставки змішаний з іншими товарами, від договору купівлі-продажу на поставку товару в герметичній упаковці, яку споживач розпакував і такий товар не підлягає поверненню з гігієнічних міркувань, а також від договору купівлі-продажу на поставку товару звукозапису чи відеозапису чи комп’ютерної програми, якщо була порушена оригінальна упаковка.

5.2. Якщо це не випадок, зазначений у статті 5.1, або інший випадок, коли неможливо відмовитися від договору купівлі-продажу, покупець - споживач має право відмовитися від договору купівлі-продажу протягом понадстандартного терміну тридцяти (30) днів з моменту отримання товару, при цьому у випадку, якщо предметом договору купівлі-продажу є кілька видів товару або поставка кількох частин, цей термін починається з дати прийняття останньої поставки товару.

Умови відмови від договору купівлі-продажу протягом 14-денного законного періоду з моменту отримання товару відповідно до §1829 абз. 1 Цивільного кодексу:

Умови відмови від договору купівлі-продажу в понадстандартний термін 15-30 днів з моменту отримання:

Відмова від договору купівлі-продажу повинна бути надіслана продавцю не пізніше 30-го дня після отримання товару. Для відмови від договору купівлі-продажу покупець-споживач може скористатися наданою продавцем формою-зразком, яка є додатком до комерційних умов. Відмова від договору купівлі-продажу може бути надіслана покупцем-споживачем на юридичну або електронну адресу продавця info@bontis.com.ua.

5.3. У разі відмови від договору купівлі-продажу згідно з ст. 5.2 комерційних умов, договір купівлі-продажу буде анульований від самого початку. Товар повинен бути повернутий продавцеві протягом чотирнадцяти (14) днів після розірвання договору. Якщо покупець-споживач відмовляється від договору купівлі-продажу, він повинен відшкодувати витрати на повернення товару продавцю, навіть якщо товар, зважаючи на його характер, не може бути повернутий звичайною поштою.

5.4. У разі відмови від договору згідно з ст. 5.2 Комерційних умов, продавець повинен банківським переказом повернути кошти, отримані від покупця - споживача, протягом чотирнадцяти (14) днів з моменту відмови покупцем - споживачем від договору купівлі-продажу. У випадку відмови від договору протягом 14 днів з моменту доставки товару покупець також має право на відшкодування витрат на доставку товару в розмірі, що відповідає найдешевшому запропонованому способу доставки товару. Продавець не має права повертати кошти поштовим переказом. Продавець також має право повернути кошти, перераховані покупцем – споживачем, вже після повернення товару покупцем - споживачем або іншим способом, якщо покупець - споживач згоден з цим і для нього не виникнуть додаткові витрати. Якщо покупець-споживач відмовляється від договору купівлі-продажу, продавець не зобов'язаний повертати покупцеві-споживачеві отримані кошти до того, як покупець-споживач поверне товар або доведе, що відправив товар підприємцю.

5.5. У разі придбання покупцем товару у зв’язку з предметом його підприємницької діяльності або в рамках виконання своєї професії (на ідентифікаційний номер), жодне з положень цієї статті не застосовується.

5.6. У випадку, якщо покупець-споживач відмовляється від договору купівлі-продажу, а повернений товар є неповним або є очевидні сліди його використання, прання, товар пошкоджений або забруднений, продавець має право вимагати від покупця-споживача відшкодування збитків на суму, що відповідає зменшеній вартості повернутого товару, з чим покупець-споживач погоджується. У такому випадку продавець повертає покупцеві-споживачеві узгодженну знижену вартість товару.

5.7. Поки товар не буде прийнятий покупцем-споживачем, продавець має право відмовитися від договору купівлі-продажу в будь-який час. У такому разі продавець повинен негайно повернути покупцеві-споживачеві вартість товару безготівковим переказом на рахунок, зазначений покупцем-споживачем.

^ Вгору

6. Транспортування та доставка вантажів

6.1. Якщо спосіб доставки узгоджений на підставі спеціального запиту покупця, покупець несе ризик і будь-які додаткові витрати, пов’язані з цим способом доставки.

6.2. Якщо за договором купівлі-продажу продавець зобов’язаний доставити товар у місце, зазначене покупцем у замовленні, покупець зобов’язаний прийняти товар після доставки.

6.3. У разі, якщо з боку покупця виникає необхідність доставити товар повторно або в інший спосіб, ніж зазначено в замовленні, покупець зобов’язаний сплатити витрати, пов’язані з повторною доставкою товару, або витрати, пов'язані з іншим способом доставки.

6.4. При отриманні товару від перевізника покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару та у разі виявлення будь-яких недоліків негайно повідомити перевізника. У разі порушення упаковки, що свідчить про незаконне втручання у вантаж, покупець не зобов’язаний забирати вантаж у перевізника. Після прийняття товару покупець додатково зобов'язаний перевірити цілісність і повноту посилки. У разі виявлення невідповідностей він повинен негайно повідомити про це продавця, але не пізніше 5 днів з моменту отримання товару. Подальші скарги розглядатися не будуть.

6.5. Продавець не несе відповідальності за втрату частини вмісту посилки, якщо товар явно викрадений будь-якою позаземною цивілізацією. У випадку, якщо буде підтверджена крадіжка товарів істотами з іншої планети, напр. транспортна компанія письмово заявить, що на водія, який перевозив вантаж, напали інопланетні істоти, покупець не має права вимагати від продавця відправлення відсутніх товарів із такої посилки.

6.6. Інші права та обов'язки сторін при перевезенні товарів можуть регулюватися особливими умовами поставки продавця, якщо вони видані продавцем.

^ Вгору

7. Права у випадку неправильної реалізації договору

7.1. Права у випадку неправильної реалізації договору регулюються відповідними загальнообов’язковими правовими нормами (особливо положеннями §§ 1914–1925, §§ 2099–2117 і, якщо ви є споживачем, § 2158–2174 Цивільного кодексу). При здійсненні прав, пов’язаних із неякісним виконанням, ми діятимемо відповідно до нашої Процедури подання скарг. Перш ніж надсилати рекламацію, уважно прочитайте Порядок розгляду скарг, щоб ваша скарга була вирішена якнайшвидше.

^ Вгору

8. Інші права та обов’язки договірних сторін

8.1. Покупець набуває право власності на товар після сплати повної вартості товару.

8.2. Продавець не зобов’язаний дотримуватися жодних кодексів поведінки по відношенню до покупця відповідно до положень § 1826 абз. 1 пункт е) Цивільного кодексу.

8.3. Можливі суперечки між продавцем і покупцем можуть бути вирішені в позасудовому порядку. У такому випадку покупець-споживач може звернутися до суб’єкта позасудового вирішення спорів, наприклад, до Чеської інспекції торгівлі «ČOI», за юридичною адресою: Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869 «вул. Штєпанска 567/15, 120 00 Прага 2, ІН: 00020869». Спір також можна вирішити онлайн за допомогою спеціальної платформи ODR. Більше інформації про позасудове вирішення спорів можна знайти тут. Перш ніж приступити до позасудового врегулювання спору, рекомендуємо покупцеві спочатку скористатися контактом для вирішення ситуації.

8.4. Продавець має право продавати товар на підставі торгової ліцензії. Ліцензійний контроль здійснюється відповідним органом ліцензування торгівлі в межах його компетенції. Нагляд за захистом персональних даних здійснює Управління із захисту персональних даних. В обмеженій мірі Чеська інспекція торгівлі контролює дотримання Закону № 634/1992 Зб. Про захист прав споживачів, в останній редакції.

8.5. Цим покупець бере на себе ризик зміни обставин відповідно до § 1765 абз. 2 Цивільного кодексу.

^ Вгору

9. Захист персональних даних та розсилання комерційних повідомлень

9.1. Захист персональних даних покупця, який є фізичною особою, передбачений Законом № 101/2000 Зб. Про захист персональних даних, в останній редакції.

9.2. Покупець погоджується на обробку таких персональних даних: ім’я та прізвище, адреса проживання, ідентифікаційний номер, ідентифікаційний податковий номер, адреса електронної пошти, номер телефону (надалі все разом «персональні дані»).

9.3. Покупець погоджується на обробку персональних даних продавцем з метою реалізації прав та обов’язків за договором купівлі-продажу та з метою ведення облікового запису користувача. Якщо покупець не вибере інший варіант, він також погоджується на обробку персональних даних продавцем з метою надсилання інформації та комерційних повідомлень покупцеві. Згода на обробку персональних даних у повному обсязі відповідно до цієї статті не є умовою, яка сама по собі виключає укладення договору купівлі-продажу. Персональні дані будуть оброблятися, навіть якщо покупка не буде здійснена. А на отриманий таким чином контакт будуть надсилатися комерційні повідомлення, з чим користувач погоджується, надсилаючи свої персональні дані оператору магазину через веб-сайт. Відправку комерційних повідомлень можна у будь-який час легко та безкоштовно скасувати, скориставшись посиланням або звернувшись до оператора магазину.

9.4. Покупець бере до уваги, що він повинен правильно та правдиво вказувати свої персональні дані (при реєстрації, в обліковому записі користувача, при замовленні з веб-інтерфейсу магазину), а також зобов'язаний без зайвої затримки повідомити продавця про зміни його персональних даних.

9.5. Продавець може доручити третій особі обробку персональних даних покупця. Це може бити здійснено виключно з метою покращення досвіду та обслуговування клієнтів. За винятком зазначених випадків, продавець не буде передавати персональні дані покупця третім особам без його попередньої згоди.

9.6. Персональні дані будуть оброблятися протягом необмеженого терміну. Персональні дані оброблятимуться в електронній формі автоматизованим способом або в друкованій формі неавтоматизованим способом.

9.7. Покупець підтверджує, що надані персональні дані є точними і що він був поінформований, що це добровільне надання персональних даних.

9.8. У разі, якщо покупець вважає, що продавець або оператор (ст. 9.5) здійснює обробку його персональних даних, яка суперечить захисту приватного та особистого життя покупця або суперечить закону, зокрема якщо персональні дані є неточними, зважаючи на мету їх обробки, він може:

9.8.1. попросити продавця або оператора надати пояснення,

9.8.2. вимагати від продавця або оператора виправити ситуацію, що утворилася.

9.9. Якщо покупець запитує інформацію про обробку його персональних даних, продавець зобов’язаний надати цю інформацію. Продавець має право вимагати відповідну плату за надання інформації згідно з попереднім реченням, що не перевищує витрат, необхідних для надання інформації.

^ Вгору

10. Відправлення комерційних повідомлень та зберігання файлів cookies

10.1. Покупець погоджується на надсилання інформації, пов’язаної з товарами, послугами або бізнесом продавця, на електронну адресу покупця, а також погоджується на надсилання продавцем комерційних повідомлень на електронну адресу покупця.

10.2. Покупець погоджується на зберігання т. зв. файлів cookie на своєму комп’ютері. У разі, якщо покупка на сайті можлива і зобов’язання продавця за договором купівлі-продажу виконувати без зберігання т.зв. файлів cookie на комп’ютері покупця, покупець може у будь-який час відкликати згоду згідно з попереднім реченням

^ Вгору

11. Доставка

11.1. Покупець може отримувати повідомленя на адресу електронної пошти, зазначену в його обліковому записі або вказану Покупцем у замовленні.

^ Вгору

12. Прикінцеві положення

12.1. Якщо відносини, встановлені договором купівлі-продажу, містять міжнародний (іноземний) елемент, сторони погоджуються, що відносини регулюються чеським законодавством. Це не впливає на права споживача відповідно до загальнообов’язкового законодавства.

12.2. Якщо будь-яке положення Комерційних умов є або стане недійсним чи неефективним, недійсне положення буде замінено положенням, значення якого максимально наближене до такого недійсного положення. Недійсність або неефективність одного положення не впливає на дійсність інших положень. Зміни до договору купівлі-продажу або Комерційних умов вимагають письмової форми.

12.3. Договір купівлі-продажу, включно з Комерційними умовами, зберігається продавцем в електронному вигляді та є недоступним.

12.4. Додатком до Комерційних умов є форми відмови від договору купівлі-продажу.

12.5. Контактні дані продавця: адреса доставки Sídliště 1292, 76861 Bystřice pod Hostýnem, електронна адреса info@bontis.com.ua, тел. +420 910 122 526.


У Празі «Praha» 26.11.2021р
Керуючий директор компанії Dual Trade s.r.o.

^ Вгору