Підтримка клієнтів
+420 910 122 526
(Mo-Fr, 7-15:30)
info@bontis.com.ua

Літо робочий одяг

Робочий одяг є невід'ємною частиною кожної працюючої людини. Незалежно від того, чи працюєте ви на робочому місці прямо чи опосередковано як керівник, завжди потрібно думати про використання відповідного робочого одягу або захисних засобів праці.

Показати більше

Робочий одяг
Фільтрувати товари Фільтри
Ступінь охорони
Властивості робочого взуття
Можливість вставити наколінники
Рекомендуємо
Еластичний
Рекомендуємо
Рекомендуємо

ПРОТЯГОМ 4 ДНІВ
154 Kč
Деталі

ПРОТЯГОМ 4 ДНІВ
109 Kč
Деталі
Еластичний

ПРОТЯГОМ 5 ДНІВ
1 142 Kč
Деталі

ПРОТЯГОМ 5 ДНІВ
639 Kč
Деталі

У нас ви знайдете якісний робочий одяг від провідних чеських та зарубіжних виробників з гарантією найкращих цін. Ми пропонуємо широкий асортимент звичайного та сучасного одягу в дизайні, також для неробочих моментів. Ви купуєте свій улюблений бренд? Тут ви знайдете робочий одяг Canis, Ardon і Cerva.

Окрім основного робочого одягу, такого як комбінезони, робочі куртки, жилети, шорти, ми також пропонуємо широкий асортимент одягу для гастрономії, зварювальників, лісників та одягу для спорту та відпочинку. Ви можете вибрати футболки, світшоти, жакети, жилети, спортивні штани, кепки, рушники та банні рушники.

Робочий одяг не тільки служить працівникам від забруднення або пошкодження їхнього звичайного одягу, але й захищає здоров’я людей, яке може бути під загрозою через погану видимість. Саме тому сьогодні робочий та повсякденний одяг часто містить світловідбиваючі елементи для кращої видимості на робочому місці та за його межами. Захистіть себе і своїх співробітників і носіть світловідбиваючий робочий одяг: робочі штани зі світловідбиваючими елементами, куртки, пальто, світловідбиваючі жилети та інший одяг зі світловідбиваючими елементами, що відповідає стандарту EN ISO 20471: 2013.

З цією покупкою ви отримаєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

0 Kč /