Підтримка клієнтів
+420 910 122 526
(Mo-Fr, 7-15:30)
info@bontis.com.ua

Сумки та рюкзаки з екологічно безпечних матеріалів

Напевно, немає в світі людини, яка ніколи не користувалася сумкою або рюкзаком. Вони є частиною нашого повсякденного життя з дитинства, коли ми складаємо необхідні речі в рюкзак для використання поза домом. З іншого боку, сумка стане в нагоді, коли ми йдемо у магазин. Замість того, щоб витрачати гроші на паперовий пакет, який зазвичай рветься вже дорогою додому, ви можете використовувати полотняний пакет, який завжди можете носити з собою. А, крім того, якщо сумка зроблена з екологічно безпечних матеріалів, ви виграєте двічи - не тільки економите свої гроші у гаманці, але й бережете природу.

Показати більше


Фільтрувати товари Фільтри


На жаль, у цій категорії ще немає товарів.
Не засмучуйтеся, ми підготували для вас путівник по найближчих категоріях


Рюкзаки або сумки з екологічно безпечних матеріалів рятують природу завдяки тому, що виготовлені з перероблених матеріалів і не обтяжують навколишнє середовище. У нас ви можете вибрати сумку чи рюкзак із перероблених ПЕТ-пляшок, попередньо переробленої бавовни або органічної бавовни та бавовни Fair Trade.

Ми пропонуємо сумки для покупок з довгою або короткою ручкою, сумки для покупок на блискавці, стильні сумки через плече для більш зручного носіння, рюкзаки, сумки для ноутбуків і дорожні сумки.

З цією покупкою ви отримаєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

0 Kč /